Конкурс фахової майстерності з професії "Офіціант" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 17 квітня 2019, 09:10

 

16 квітня 2019 року на базі  ВПУ № 33 м.Києва відбувся міський конкурс фахової майстерності  з професії "Офіціант". За умовами конкурсу були передбачені володіння теоретичними знаннями, та практичними навичками. Всі учасники розкрили свої знання та професіоналізм у тематичному сервуванні столів, що вдало доповнить смакові якості страв, створить гарний настрій.

Професійне журі гідно оцінило роботу конкурсантів і визначило переможців.

І місце Костюченко Дарина

ІІ місце Оразбаєва Єлізавета

ІІІ місце Огородніков Владислав.


Проявили свій характер, волю до перемоги, креативність та наполегливість, торували свій шлях до участі у конкурсі фахової майстерності у м. Одесі.Останнє оновлення на Середа, 17 квітня 2019, 09:46
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.