«День цивільного захисту» PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 18 квітня 2019, 12:52

 

18 квітня 2019 року в училищі був проведений «День цивільного захисту».

Під час «Дня ЦЗ» були проведені багато цікавих та необхідних для покращення знань та навичок з цивільного захисту заходів. Це - урочисте відкриття з показом навчального фільму про правила поведінки в навчальному закладі під час надзвичайних ситуацій, теоретичні заняття: «Правила поведінки учнів навчального закладу при виникненні пожежі», змагання з виконання нормативів, передбачених навчальною програмою з цивільного захисту, військово-медичної підготовки та прикладної фізичної підготовки.


Також проведено об’єктове тренування з теми «Виникнення пожежі в училищі» з практичним відпрацюванням дій керівництва, інших працівників та здобувачів освіти за сигналами оповіщення, проведені евакуаційні заходи.

Особливу зацікавленість та задоволеність викликали показові дії запрошеної рятувальної пожежної команди Святошинської районної державної адміністрації на пожежному автомобілі з розгортанням пожежної техніки, показовими діями при пожежі, та порятунку людей та показові заняття по правилам користування засобами пожежогасіння (вогнегасниками).

В рамках підготовки до дня цивільного захисту, також, з здобувачами освіти І курсу були проведені  тренінги з представниками «Червоного хреста» по наданню медичної допомоги.


Заходи пройшли організовано, всі працівники та здобувачі проявили старанність.


 

Останнє оновлення на Понеділок, 22 квітня 2019, 08:20
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.