«Україна в НАТО: міфи і реальність» PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 08 червня 2017, 08:05

 

В рамках інформування з питань євроатлантичної інтеграції України 6 червня 2017 року учні навчального закладу проглянули фільм «Україна в НАТО: міфи і реальність»


 

На уроках загальноосвітніх дисциплін провели обговорення проблем екологічної,  енергетичної, ядерно-радіаційної, кібернетичної, інформаційної безпеки в світі та необхідності в зміцненні єднання країн на засадах підтримки і допомоги, принципів демократії, прав і свобод людини в чому велика роль відводиться й молодому поколінню. І готуватись до цього потрібно сьогодні.


Останнє оновлення на Четвер, 08 червня 2017, 08:13
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.