«Україна в НАТО: міфи і реальність» PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 08 червня 2017, 08:05

 

В рамках інформування з питань євроатлантичної інтеграції України 6 червня 2017 року учні навчального закладу проглянули фільм «Україна в НАТО: міфи і реальність»


 

На уроках загальноосвітніх дисциплін провели обговорення проблем екологічної,  енергетичної, ядерно-радіаційної, кібернетичної, інформаційної безпеки в світі та необхідності в зміцненні єднання країн на засадах підтримки і допомоги, принципів демократії, прав і свобод людини в чому велика роль відводиться й молодому поколінню. І готуватись до цього потрібно сьогодні.


Останнє оновлення на Четвер, 08 червня 2017, 08:13
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.