Випуск групи за направленням центру зайнятості PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 20 червня 2017, 06:37

 

Знання та вміння ніколи не зайві, це впевненість у майбутньому. З такою думкою залишили навчальний заклад дорослі люди, які протягом 6 місяців за направленням центру зайнятості опановували професії «Кухар», «Кондитер».

Отримали теоретичні знання, відпрацювали в трудових колективах вміння та навички.

І на захисті своїх робіт продемонстрували майстерність, навички, новітні технології, мистецтво ексклюзивних виробів, а саме головне це користь для себе і сім'ї, свого трудового життя.Останнє оновлення на Вівторок, 20 червня 2017, 06:51
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.