Випуск групи за направленням центру зайнятості PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 20 червня 2017, 06:37

 

Знання та вміння ніколи не зайві, це впевненість у майбутньому. З такою думкою залишили навчальний заклад дорослі люди, які протягом 6 місяців за направленням центру зайнятості опановували професії «Кухар», «Кондитер».

Отримали теоретичні знання, відпрацювали в трудових колективах вміння та навички.

І на захисті своїх робіт продемонстрували майстерність, навички, новітні технології, мистецтво ексклюзивних виробів, а саме головне це користь для себе і сім'ї, свого трудового життя.Останнє оновлення на Вівторок, 20 червня 2017, 06:51
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.