Випуск 2017 PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 02 липня 2017, 04:15

30 червня 2017 року у ВПУ №33 м. Києва відбувся хвилюючий момент для кожного випускника – святкове вручення атестатів про загальну середню освіту та дипломів кваліфікованого робітника.

Ці перепустки у самостійне життя є результатом зусиль багатьох років. А ще, мабуть, це символ звільнення від власної скутості. Від опіки дорослих, дитячої певності у своїх силах.

А ще знак того, що ти можеш пізнати навколишній світ у всій його повноті і багатогранності.

Наші випускники вступають у нове життя. Нехай на їх довгій життєвій ниві завжди будуть хліб і сіль.


Сподіваємось, що  наші учні не забудуть, що вчилися для того, щоб розум і серце, свої фахові знання віддавати людям та не заплямують доброго імені своїх батьків і честі рідного закладу.

Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Покидаючи стіни рідного училища пам’ятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість.

В добру путь випускники 2017 року!


 

 

 

Останнє оновлення на Неділя, 02 липня 2017, 04:23
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.