Випуск 2017 PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 02 липня 2017, 04:15

30 червня 2017 року у ВПУ №33 м. Києва відбувся хвилюючий момент для кожного випускника – святкове вручення атестатів про загальну середню освіту та дипломів кваліфікованого робітника.

Ці перепустки у самостійне життя є результатом зусиль багатьох років. А ще, мабуть, це символ звільнення від власної скутості. Від опіки дорослих, дитячої певності у своїх силах.

А ще знак того, що ти можеш пізнати навколишній світ у всій його повноті і багатогранності.

Наші випускники вступають у нове життя. Нехай на їх довгій життєвій ниві завжди будуть хліб і сіль.


Сподіваємось, що  наші учні не забудуть, що вчилися для того, щоб розум і серце, свої фахові знання віддавати людям та не заплямують доброго імені своїх батьків і честі рідного закладу.

Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Покидаючи стіни рідного училища пам’ятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість.

В добру путь випускники 2017 року!


 

 

 

Останнє оновлення на Неділя, 02 липня 2017, 04:23
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.