Випуск 2017 PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 02 липня 2017, 04:15

30 червня 2017 року у ВПУ №33 м. Києва відбувся хвилюючий момент для кожного випускника – святкове вручення атестатів про загальну середню освіту та дипломів кваліфікованого робітника.

Ці перепустки у самостійне життя є результатом зусиль багатьох років. А ще, мабуть, це символ звільнення від власної скутості. Від опіки дорослих, дитячої певності у своїх силах.

А ще знак того, що ти можеш пізнати навколишній світ у всій його повноті і багатогранності.

Наші випускники вступають у нове життя. Нехай на їх довгій життєвій ниві завжди будуть хліб і сіль.


Сподіваємось, що  наші учні не забудуть, що вчилися для того, щоб розум і серце, свої фахові знання віддавати людям та не заплямують доброго імені своїх батьків і честі рідного закладу.

Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Покидаючи стіни рідного училища пам’ятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість.

В добру путь випускники 2017 року!


 

 

 

Останнє оновлення на Неділя, 02 липня 2017, 04:23
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.