Тиждень математики PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 20 листопада 2017, 12:50

 

Невід'ємною частиною всієї навчально-виховної діяльності будь-якого училища є позакласна робота, яка поглиблює знання, розширює кругозір, розвиває творчі здібності, інтелект.

З цією метою у Вищому професійному училищі №33 м. Києва проводяться предметні тижні, які  розвивають  пізнавальний інтерес, індивідуальні, творчі та інтелектуальні здібності учнів, сприяють організації плідної співпраці при взаємній повазі учасників спільної діяльності.

У жовтні 2017 року було проведено цілу низку заходів  предметного тижня математики, які органічно включилися  в навчально-виховний процес, продовжуючи розпочату педагогами роботу на уроках.

Учні із задоволення  прийняли участь у конкурсі «Математичне селфі», де вони мали зробити фото пов’язане з математикою. Щоденно проводилася математична інформаційна п’ятихвилинка  на тему «Історія виникнення  дробів».


У групі №212 з професії «Кухар – кондитер» було проведено конкурс на найвищу піраміду з макаронів. Учні  проявили креативність, творчий підхід, вміння працювати у команді.


Свої інтелектуальні здібності проявили учні  групи №111 з професії «Кухар – кондитер» під час проведення гри   «Математична Вікторина». Учні активно приймали участь у розв’язуванні завдань, розгадуванні загадок, бліц опитуваннях. Математика і кулінарія поєдналися у заході «Математичний вінегрет», проведеному з учнями групи №211 з професії «Кухар – кондитер».


Після проведення заходів предметного тижня математики учні повірили у свої сили, отримали впевненість в своїх здібностях і можливостях; розвинули комунікативні якості особистості: взаємну повагу, доброзичливість, поступливість.

 


Останнє оновлення на Понеділок, 20 листопада 2017, 12:58
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.