Виступ команди «ПНП» на конкурсі «Планета гумору» PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 грудня 2017, 17:00

 

Гумор – невід’ємна складова життя людини, яка тримає в тонусі та подовжує життя. І молодь є тією силою, де сміх та почуття гумору поєднані у вибухову суміш.

"Наша молода команда гумористів під назвою «Патріотично налаштовані підлітки» (ПНП), а для своїх «Патріотично небезпечні персики»))) 29 листопада вперше взяла участь в міському конкурсі «Планета гумору». І хоча нам поки що не вдалося посісти призове місце,  ми отримали неймовірний досвід, багато нових знайомств та море вражень." (Крижанівський М.О.)


Щиро вітаємо наших акторів – Маткаримова Артема, Гареву Ірину, Помпенко Анну, Списаренко Валентину і Марію, Кириленко Владислава, Терещенко Тараса, Прилипко Мар'яну, Згурського Андрія та викладача Крижанівського Миколу Олександровича з дебютом та бажаємо їм подальших успіхів!

Дякуємо, що гідно захистили честь ВПУ №33!

 


Останнє оновлення на П'ятниця, 22 грудня 2017, 18:19
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.