Обмін досвідом роботи в сфері підготовки та виховання молодих робітників PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 12 лютого 2018, 08:30

 

8 лютого 2018 року навчальний заклад радо зустрічав своїх колег - заступників директорів з навчально-виховної роботи з регіонів України, які перебували на курсах підвищення кваліфікації керівних кадрів професійної освіти  України при "Університеті менеджменту  освіти".

В ході зустрічі обмінялися досвідом роботи в сфері підготовки та виховання молодих робітників, розглянули  питання "Булінгу" та "Мобінгу" - як  соціальних проблем сьогодення у суспільстві.


Кожен учасник залишив про зустріч добру згадку, та усвідомив, що їхня праця не марна, вона є запорукою  майбуття  нашого народу.

  

Останнє оновлення на Понеділок, 12 лютого 2018, 08:49
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.