Обмін досвідом роботи в сфері підготовки та виховання молодих робітників PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 12 лютого 2018, 08:30

 

8 лютого 2018 року навчальний заклад радо зустрічав своїх колег - заступників директорів з навчально-виховної роботи з регіонів України, які перебували на курсах підвищення кваліфікації керівних кадрів професійної освіти  України при "Університеті менеджменту  освіти".

В ході зустрічі обмінялися досвідом роботи в сфері підготовки та виховання молодих робітників, розглянули  питання "Булінгу" та "Мобінгу" - як  соціальних проблем сьогодення у суспільстві.


Кожен учасник залишив про зустріч добру згадку, та усвідомив, що їхня праця не марна, вона є запорукою  майбуття  нашого народу.

  

Останнє оновлення на Понеділок, 12 лютого 2018, 08:49
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.