Обмін досвідом роботи в сфері підготовки та виховання молодих робітників PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 12 лютого 2018, 08:30

 

8 лютого 2018 року навчальний заклад радо зустрічав своїх колег - заступників директорів з навчально-виховної роботи з регіонів України, які перебували на курсах підвищення кваліфікації керівних кадрів професійної освіти  України при "Університеті менеджменту  освіти".

В ході зустрічі обмінялися досвідом роботи в сфері підготовки та виховання молодих робітників, розглянули  питання "Булінгу" та "Мобінгу" - як  соціальних проблем сьогодення у суспільстві.


Кожен учасник залишив про зустріч добру згадку, та усвідомив, що їхня праця не марна, вона є запорукою  майбуття  нашого народу.

  

Останнє оновлення на Понеділок, 12 лютого 2018, 08:49
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.