Пам'ятаємо... Перемагаємо! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 11 травня 2018, 11:34

 

Україно молимося  за славу,

За твою непокору століть,

За столицю твою златоглаву,

Що по груди у квітах стоїть8 травня 2018 року училище розпочало робочий день проведенням мітингу - реквієму з нагоди вшанування подвигу Українського народу у Другій світовій війні. Актив навчально-виробничої групи № 212 розкрив драму України у роки Другої світової війни. Провів паралелі з сучасною війною на Сході України. Від імені учнівського колективу відвідали пам'ятні місця періоду війни та поклали квіти.

Молодь пам'ятає і розуміє, що той хто захищає свою землю завжди перемагає. Ця пам'ять робить народ сильнішим. Вона  - запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.


Пам'ятаємо... Перемагаємо!


Останнє оновлення на П'ятниця, 11 травня 2018, 12:06
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Продажа квартир на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже? Однокомнатная квартира на первом этаже. Полезные самоделки для дома. Самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Оформление покупки авто. Быстрое оформление договора купли продажи авто. Порядок оформления авто. Кредит на развитие бизнеса. Где взять кредит для бизнеса. Кредит на развитие малого бизнеса. Уроки создания сайта на joomla. Лучшие joomla уроки бесплатно. Joomla интернет магазин уроки.
Joomla seo плагины. Joomla seo оптимизация. Настройка seo joomla. Ремонт дома своими руками. Как начать строить дом своими руками. Строительство дома с нуля. Seo продвижение сайтов. Качественная seo оптимизация сайта. Seo оптимизация своими руками.