Пам'ятаємо... Перемагаємо! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 11 травня 2018, 11:34

 

Україно молимося  за славу,

За твою непокору століть,

За столицю твою златоглаву,

Що по груди у квітах стоїть8 травня 2018 року училище розпочало робочий день проведенням мітингу - реквієму з нагоди вшанування подвигу Українського народу у Другій світовій війні. Актив навчально-виробничої групи № 212 розкрив драму України у роки Другої світової війни. Провів паралелі з сучасною війною на Сході України. Від імені учнівського колективу відвідали пам'ятні місця періоду війни та поклали квіти.

Молодь пам'ятає і розуміє, що той хто захищає свою землю завжди перемагає. Ця пам'ять робить народ сильнішим. Вона  - запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.


Пам'ятаємо... Перемагаємо!


Останнє оновлення на П'ятниця, 11 травня 2018, 12:06
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.