"Святкуємо день родини всією родиною" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 14 травня 2018, 06:59

 

 

12 травня  2018 року педагогічно-учнівський колектив училища долучився до участі в міському заході "Святкуємо день родини всією родиною" для родин з дітьми міста  Києва. Учні училища з професії "кухар - офіціант" залюбки навчали всіх охочий дітей працювати з серветками, ліпити вареники, равіолі, сирники.


А учні - майбутні перукарі-манікюрники надавали безкоштовні послуги з заплітання косиць, виконували розписи хною, дарували  на щастя  власноруч виготовленні ляльки-мотанки.


Відчувалася святкова атмосфера. Всі були щирі, усміхнені, дружні. Начальник служби у справах дітей та сім'ї В. Танцюра за відмінну командну роботу вручив колективу "Подяку".Останнє оновлення на Понеділок, 14 травня 2018, 07:27
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.