"Всесвітній день вишиванки" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 15 травня 2018, 08:35

 

 

15 травня 2018 року навчально-виробнича група №110  подарувала учнівському колективу нашого училища виховний захід, що був присвячений українській вишиванці. "Всесвітній день вишиванки" було започатковано у 2008 році студенткою  Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича Лесею Воронюк.


Ідея свята полягає в збереженні та просуванні українських традицій, українських цінностей серед молоді. Хай в оселях розквітне калина, оживуть птахи й квіти на полотнах! Нехай всіх нас об'єднує любов  до рідної землі, до вишиванки, пісні, мови. На завершення заходу ведучі запропонували всіх охочих долучитися 17 травня  2018 року до простого вчинку - одягнути вишиванку на роботу та навчання, що є проявом культурної освіченості та духовної свідомості.

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 15 травня 2018, 09:21
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.