"Всесвітній день вишиванки" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 15 травня 2018, 08:35

 

 

15 травня 2018 року навчально-виробнича група №110  подарувала учнівському колективу нашого училища виховний захід, що був присвячений українській вишиванці. "Всесвітній день вишиванки" було започатковано у 2008 році студенткою  Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича Лесею Воронюк.


Ідея свята полягає в збереженні та просуванні українських традицій, українських цінностей серед молоді. Хай в оселях розквітне калина, оживуть птахи й квіти на полотнах! Нехай всіх нас об'єднує любов  до рідної землі, до вишиванки, пісні, мови. На завершення заходу ведучі запропонували всіх охочих долучитися 17 травня  2018 року до простого вчинку - одягнути вишиванку на роботу та навчання, що є проявом культурної освіченості та духовної свідомості.

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 15 травня 2018, 09:21
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.