"Всесвітній день вишиванки" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 15 травня 2018, 08:35

 

 

15 травня 2018 року навчально-виробнича група №110  подарувала учнівському колективу нашого училища виховний захід, що був присвячений українській вишиванці. "Всесвітній день вишиванки" було започатковано у 2008 році студенткою  Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича Лесею Воронюк.


Ідея свята полягає в збереженні та просуванні українських традицій, українських цінностей серед молоді. Хай в оселях розквітне калина, оживуть птахи й квіти на полотнах! Нехай всіх нас об'єднує любов  до рідної землі, до вишиванки, пісні, мови. На завершення заходу ведучі запропонували всіх охочих долучитися 17 травня  2018 року до простого вчинку - одягнути вишиванку на роботу та навчання, що є проявом культурної освіченості та духовної свідомості.

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 15 травня 2018, 09:21
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.