День Пам’яті Героїв Крут PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 29 січня 2019, 19:47

 

29 січня  у ВПУ-33 відбулась виховна година з нагоди Дня Пам’яті Героїв Крут. Яку підготували учні  групи 317 професії «Перукар(перукар-модельєр), манікюрник».

29 січня 1918 року в історії України з'явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров'ю, назва якої — Крути!


ї станції Крути на Чернігівщині сталась трагедія, яка сколихнула, пробудила всю Україну. У цей день жменька юнаків у нерівному бою віддала своє життя, але відстояла честь України...

Сніги цвіли.

Три сотні молодців

Прийшли в поля Крутянські - золоті

Щоб зупинити хижих ворогів

Які ярмо несли всій Україні

Нерівні сили стали віч-на-віч

Від страху навіть сонце заховалось

Та легені не кинулися притч –

Вони в цей день нічого не боялись.

І грянув бій!

Не рівний, лютий бій

Не наче змії, кулі засичали

Орда повзла, немов осиний рій

А хлопці до загибелі стояли!

Червоний дощ тоді на землю впав.

Сніги від крові на полях розтали

Ніхто із них життя не шкодував

Бо Україну й волю захищали.

Пам'ятаймо наказ Великого Кобзаря. Так, як ваші ровесники стали на захист України в нерівному бою 101 рік тому. Станьте на мирну битву за Україну. Її потрібно захищати сьогодні, завтра і завжди!

 

Останнє оновлення на Вівторок, 29 січня 2019, 20:06
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.