"Втрати біологічного різноманіття. Чи можемо ми щось зробити?" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 05 лютого 2019, 12:04

 

 

5 лютого 2019 року відбулася відкрита виховна година, яку проводила група №310 в рамках тижня "Біології та хімії" за темою: "Втрати біологічного різноманіття.  Чи можемо ми щось зробити?".  Інтерактивна розмова була присвячена дослідженню Всесвітнього фонду природи (звіт. "Жива планета" 2018), в якому наголошувалося про стрімке  зменшення популяцій у світі за останні 40 років і шляхи розв'язання цієї проблеми.

У 2020 році людство перегляне свій прогрес на шляху до сталого розвитку  та власні цілі, що були задекларовані у  Паризький кліматичній угоді та Конвенції про біологічне різноманіття.


Світ повинен нарешті обрати шлях, яким надалі прямувати. Вибір за нами


 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 05 лютого 2019, 12:29
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.