"Втрати біологічного різноманіття. Чи можемо ми щось зробити?" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 05 лютого 2019, 12:04

 

 

5 лютого 2019 року відбулася відкрита виховна година, яку проводила група №310 в рамках тижня "Біології та хімії" за темою: "Втрати біологічного різноманіття.  Чи можемо ми щось зробити?".  Інтерактивна розмова була присвячена дослідженню Всесвітнього фонду природи (звіт. "Жива планета" 2018), в якому наголошувалося про стрімке  зменшення популяцій у світі за останні 40 років і шляхи розв'язання цієї проблеми.

У 2020 році людство перегляне свій прогрес на шляху до сталого розвитку  та власні цілі, що були задекларовані у  Паризький кліматичній угоді та Конвенції про біологічне різноманіття.


Світ повинен нарешті обрати шлях, яким надалі прямувати. Вибір за нами


 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 05 лютого 2019, 12:29
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.