Двері ВПУ №33 завжди відкриті! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 19 лютого 2019, 00:00

 

18 лютого до нашого закладу завітали школярі Київського ліцею «ЕКО» №198. Дев’ятикласники стоять перед важливим вибором подальшої освіти, а двері Вищого професійного училища №33 завжди відкриті. Їх радо зустріли викладачі та адміністрація, показали відео фільм про навчальний заклад, провели захоплюючу екскурсію спортивним залом, кабінетами та майстернями.


Учні мали змогу взяти участь у майстер-класах, власноруч оздобити та скуштувати тістечка, сервірувати стіл декоративними серветками та робити різноманітні зачіски.


 

Також викладачі загальноосвітніх дисциплін розповіли про особливості викладання та підготовки до ЗНО, і поділилися секретами легкого та цікавого навчання, використовуючи сучасні технології з української та англійської мови.

Ми завжди раді відчиняти двері до світу професій усім охочим. Той, хто потрапляє до нашого закладу, здобуває якісну освіту та стає справжнім професіоналом своєї справи.


 

Останнє оновлення на Середа, 20 лютого 2019, 10:07
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.