Двері ВПУ №33 завжди відкриті! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 19 лютого 2019, 00:00

 

18 лютого до нашого закладу завітали школярі Київського ліцею «ЕКО» №198. Дев’ятикласники стоять перед важливим вибором подальшої освіти, а двері Вищого професійного училища №33 завжди відкриті. Їх радо зустріли викладачі та адміністрація, показали відео фільм про навчальний заклад, провели захоплюючу екскурсію спортивним залом, кабінетами та майстернями.


Учні мали змогу взяти участь у майстер-класах, власноруч оздобити та скуштувати тістечка, сервірувати стіл декоративними серветками та робити різноманітні зачіски.


 

Також викладачі загальноосвітніх дисциплін розповіли про особливості викладання та підготовки до ЗНО, і поділилися секретами легкого та цікавого навчання, використовуючи сучасні технології з української та англійської мови.

Ми завжди раді відчиняти двері до світу професій усім охочим. Той, хто потрапляє до нашого закладу, здобуває якісну освіту та стає справжнім професіоналом своєї справи.


 

Останнє оновлення на Середа, 20 лютого 2019, 10:07
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.