Курси підвищення кваліфікації керівних кадрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 22 лютого 2019, 19:20

 

21 лютого 2019 року на базі ВПУ №33 пройшли виїзні заняття курсів підвищення кваліфікації Центрального інституту післядипломної освіти ДВНЗ «Університету менеджменту освіти» НАПН України для новопризначених директорів та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Наш колектив із задоволенням ділився своїм досвідом та презентував інноваційні та ефективні методи до організації навчального процесу.

Гості ознайомилися з матеріально-технічною базою, ознайомилися з досвідом впровадження неформального навчання, організацією профорієнтаційної роботи, проектною діяльністю закладу.Останнє оновлення на Понеділок, 25 лютого 2019, 12:12
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.