Зустріч інструкторами полку національної гвардії України "Азов" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 17 травня 2019, 14:00

 

16 травня 2019 року в училищі відбулася зустріч здобувачів освіти з сержантами — інструкторами полку національної гвардії України "Азов", котрі з першого дня проведення АТО на сході України знаходилися на передовій, брали участь  в бойових діях, також і в визволенні міста Маріуполь  в липні 2014 року. У своєму виступі вони розповіли про історію створення, бойовий шлях, повсякденне життя, побут бійців полку "Азов", що викликало велику зацікавленість здобувачів освіти.


В ході бесіди представники полку "Азов відповіли на численні запитання здобувачів освіти, та отримали  від них бурхливі оплески за цікаву розмову та корисну інформацію.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 21 травня 2019, 15:48
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.