Навчально-польові збори PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 14 червня 2019, 10:40

 

6 червня 2019 року представники здобувачів освіти ВПУ№33 м.Києва прийняли участь у міських навчально-польових зборах які проводились на базі військової частини.

Під час зборів учні отримали нові знання та навики у наданні домедичної допомоги, тактичної медицини, по вмінню роботи з вибуховими пристроями, порядку встановлення та подолання інженерних загороджень.

Особливу зацікавленість визвала можливість детального ознайомлення з бойовою технікою та стрілецькою зброєю. Приємні враження у військовослужбовців частини та представників інших училищ визвала здобувач освіти групи 117 Куцько Юлія, яка показала майстер-клас по розбиранню та збиранню АК-74 та СВД.


Всі учні отримали багато позитивних вражень та необхідних знань. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 червня 2019, 10:55
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.