Початок нового навчального року... PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 02 вересня 2019, 12:42

 

Проминуло літо непомітно,

В спогадах лишився теплий слід.

А училище всміхається привітно,

Обіцяючи відкрити новий світ.


Під таким гаслом розпочався 2019-2020 навчальний рік для здобувачів освіти Вищого професійного училища №33 міста Києва.

Зі словами настанови та побажань звернулися до присутніх директор навчального закладу Петро Наконечний, голова міської Спілки письменників, поетка Марія Морозенко, представник Громадської організації здорового способу життя Микола Нестеренко.


На Першому уроці було зроблено акцент на найвищі моральні ідеали, котрі людина поважає в собі та інших; як бути гідним, як бути корисним собі, державі, що є запорукою успіху та щастя.


 

Останнє оновлення на Понеділок, 02 вересня 2019, 13:04
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.