Початок нового навчального року... PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 02 вересня 2019, 12:42

 

Проминуло літо непомітно,

В спогадах лишився теплий слід.

А училище всміхається привітно,

Обіцяючи відкрити новий світ.


Під таким гаслом розпочався 2019-2020 навчальний рік для здобувачів освіти Вищого професійного училища №33 міста Києва.

Зі словами настанови та побажань звернулися до присутніх директор навчального закладу Петро Наконечний, голова міської Спілки письменників, поетка Марія Морозенко, представник Громадської організації здорового способу життя Микола Нестеренко.


На Першому уроці було зроблено акцент на найвищі моральні ідеали, котрі людина поважає в собі та інших; як бути гідним, як бути корисним собі, державі, що є запорукою успіху та щастя.


 

Останнє оновлення на Понеділок, 02 вересня 2019, 13:04
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.