"Дебют першокурсника" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 12 вересня 2019, 11:27

 

 

11.09.2019 р відбулися щорічні спортивні змагання для першокурсників "Дебют першокурсника" з нагоди  Дня фізичної культури і спорту України. Ці змагання передбачали випробування  на силу, швидкість, витривалість, спритність.

 

У спортивному святі взяли участь 9 навчально-виробничих груп І курсу. Змагання проводилися за номінаціями:

«Спортивно-інформаційний бюлетень»

«Підтягування»

«Віджимання»

«Стрибки на скакалці»

«Естафета з футбольним м'ячем»

«Комбінована естафета»

«Стрибок у довжину з місця»

«Конкурс ерудит»

«Естафета з баскетбольним м'ячем»

«Інтелектуальна естафета»

Дебют першокурсника - це важлива подія у житті першокурсників. До організації та проведення конкурсу доклали великих зусиль весь педагогічний колектив, студенти-старшокурсники, працівники всіх підрозділів училища. І тому ця подія пройшла з великим емоційним піднесенням і стала святом не лише для першокурсників, а й для всього училища.

Однозначно була досягнута головна мета Дебюту: згуртувати першокурсників та долучити їх до студентського активу.


 

Останнє оновлення на Четвер, 12 вересня 2019, 11:34
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.