"Дебют першокурсника" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 12 вересня 2019, 11:27

 

 

11.09.2019 р відбулися щорічні спортивні змагання для першокурсників "Дебют першокурсника" з нагоди  Дня фізичної культури і спорту України. Ці змагання передбачали випробування  на силу, швидкість, витривалість, спритність.

 

У спортивному святі взяли участь 9 навчально-виробничих груп І курсу. Змагання проводилися за номінаціями:

«Спортивно-інформаційний бюлетень»

«Підтягування»

«Віджимання»

«Стрибки на скакалці»

«Естафета з футбольним м'ячем»

«Комбінована естафета»

«Стрибок у довжину з місця»

«Конкурс ерудит»

«Естафета з баскетбольним м'ячем»

«Інтелектуальна естафета»

Дебют першокурсника - це важлива подія у житті першокурсників. До організації та проведення конкурсу доклали великих зусиль весь педагогічний колектив, студенти-старшокурсники, працівники всіх підрозділів училища. І тому ця подія пройшла з великим емоційним піднесенням і стала святом не лише для першокурсників, а й для всього училища.

Однозначно була досягнута головна мета Дебюту: згуртувати першокурсників та долучити їх до студентського активу.


 

Останнє оновлення на Четвер, 12 вересня 2019, 11:34
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.