Швидка навігація

Національний етап міжнародного конкурсу Intel ISEF - і ми в фіналі! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 08 лютого 2020, 19:10

 

Intel Еко Україна – всеукраїнський конкурс наукової творчості учнів, національний етап міжнародного конкурсу  Intel ISEF, який проводиться більше 60 років серед школярів, кращих молодих учених і винахідників світу з метою демонстрації сучасних наукових проектів та обміну ідеями серед 70 країн світу!

В рамках цього конкурсу, учениця другого курсу - Кислова Анастасія, під керівництвом Корчевської Оксани Григорівни, досліджувала проблеми надлишкової ваги людства шляхом вибору посуду для подачі їжі в категорії «Науки про людину (біомедичні та медичні науки, прикладна медицина, науки про поведінку та соціум)»!


Це просто неймовірно, але ця наукова робота зайняла ІІ призове місце! Тепер збірна молодих фіналістів-науковців, а в їх числі і Анастасія, буде представляти нашу державу в травні в США!

Гарна робота! Чудовий результат! Вітаємо всіх нас!

 

Останнє оновлення на Субота, 08 лютого 2020, 19:23
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.