Успіху вам у всьому, наші любі випускники!!! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 05 липня 2020, 11:50

 

Швидко пролетів час. Ще зовсім недавно  наші юні першокурсники раділи початку нового навчального року, а тепер уже дорослі, розумні юнаки та дівчата отримують свій «атестат зрілості» - диплом  кваліфікованого робітника.

Вони йдуть у дорослий світ демонструвати свою майстерність,  здобувати вищу освіту, створювати родини, але, ми сподіваємось, ніколи не забудуть ВПУ №33, де вони мали змогу навчатись, дружити, проявляти свої таланти, закохуватись та просто радіти життю! Ми завжди раді вас бачити, та впевнені, що ви досягнете усього, чого забажаєте, і використаєте здобуті знання на розвиток та процвітання нашої країни!

Успіху вам у всьому, наші любі випускники!!!

 

 

 

 

Останнє оновлення на Неділя, 05 липня 2020, 12:08
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.