Швидка навігація

Підтвердження результатів неформального навчання за професією "Кухар" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 18 лютого 2021, 21:21

 

Гарна новина!

Знову розпочала свою роботу державна кваліфікаційна комісія по підтвердженню результатів неформального навчання за професією "Кухар"!

Це чудова можливість оцінити свої знання та вміння, які були здобуті в закладах громадського харчування, отримати певну кваліфікацію та документ державного зразка!

До послуг претендентів – сучасна лабораторія навчально-виробничого комплексу, висококваліфікована комісія під головуванням Леся Возна, інженер-технолога харчових технологій ресторанного господарства. Продовжують підтвердження результатів неформального навчання працівники шкільних їдалень та дитячих садочків міста Києва за кошти, виділені Київською міською державною адміністрацією та долучаються кухарі з підприємств інших форм власності.

Процедура проходила як завжди – у два етапи: в перший день відбувалась перевірка теоретичних знань, другий день – приготування страви, яка відповідає отриманню певної кваліфікації.

Комісія достойно оцінила роботи кухарів, хоча не обійшлося без рекомендацій та порад.

«Навчання продовж життя» - під таким девізом працює заклад професійної освіти!
 

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 лютого 2021, 11:13
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.