Швидка навігація

Атестація педагогічних працівників PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 30 березня 2021, 10:19

 

Атестація педагогічних працівників - це завжди важливий і відповідальний процес підведення підсумку особистого творчого та професійного зростання!

Педагогічне звання є одним із інструментів мотивації педагогічних працівників як показник визначення його професійних заслуг.

29.03.2021 у Вищому професійному училищі №33 м.Києва відбулось засідання атестаційної комісії, яка оцінювала роботу 10 педагогічних працівників.

Всі учасники заходу, а він проходив у змішаному форматі, отримали позитивні емоції від цікавого професійного спілкування.

Дякуємо колегам за прагнення удосконалюватись, не зупинятися на досягнутому, крокувати в ногу з часом. Бажаємо творчого натхнення та успіхів у професійній діяльності! 


Останнє оновлення на Вівторок, 30 березня 2021, 10:51
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.