Новини
Профорієнтація для школярів міста Буча PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 22 квітня 2019, 08:24

 

19 квітня 2019 року разом з Ірпінським центром зайнятості  здобувачі освіти ВПУ № 33 з професій "Перукар-манікюрник", "Кухар-кондитер" провели майстер-клас з професій на базі середньої школи м.Буча для школярів 9-11 класів Києво-Святошинського району. Учасники ярмарку зацікавлено спостерігали за роботою учнів намагалися повторити їх дії.


Час у старшокласників  для роздумів по професійному визначенню є!


 

Останнє оновлення на Понеділок, 22 квітня 2019, 09:15
 
«День цивільного захисту» PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 18 квітня 2019, 12:52

 

18 квітня 2019 року в училищі був проведений «День цивільного захисту».

Під час «Дня ЦЗ» були проведені багато цікавих та необхідних для покращення знань та навичок з цивільного захисту заходів. Це - урочисте відкриття з показом навчального фільму про правила поведінки в навчальному закладі під час надзвичайних ситуацій, теоретичні заняття: «Правила поведінки учнів навчального закладу при виникненні пожежі», змагання з виконання нормативів, передбачених навчальною програмою з цивільного захисту, військово-медичної підготовки та прикладної фізичної підготовки.


Також проведено об’єктове тренування з теми «Виникнення пожежі в училищі» з практичним відпрацюванням дій керівництва, інших працівників та здобувачів освіти за сигналами оповіщення, проведені евакуаційні заходи.

Особливу зацікавленість та задоволеність викликали показові дії запрошеної рятувальної пожежної команди Святошинської районної державної адміністрації на пожежному автомобілі з розгортанням пожежної техніки, показовими діями при пожежі, та порятунку людей та показові заняття по правилам користування засобами пожежогасіння (вогнегасниками).

В рамках підготовки до дня цивільного захисту, також, з здобувачами освіти І курсу були проведені  тренінги з представниками «Червоного хреста» по наданню медичної допомоги.


Заходи пройшли організовано, всі працівники та здобувачі проявили старанність.


 

Останнє оновлення на Понеділок, 22 квітня 2019, 08:20
 
Конкурс фахової майстерності з професії "Офіціант" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 17 квітня 2019, 09:10

 

16 квітня 2019 року на базі  ВПУ № 33 м.Києва відбувся міський конкурс фахової майстерності  з професії "Офіціант". За умовами конкурсу були передбачені володіння теоретичними знаннями, та практичними навичками. Всі учасники розкрили свої знання та професіоналізм у тематичному сервуванні столів, що вдало доповнить смакові якості страв, створить гарний настрій.

Професійне журі гідно оцінило роботу конкурсантів і визначило переможців.

І місце Костюченко Дарина

ІІ місце Оразбаєва Єлізавета

ІІІ місце Огородніков Владислав.


Проявили свій характер, волю до перемоги, креативність та наполегливість, торували свій шлях до участі у конкурсі фахової майстерності у м. Одесі.Останнє оновлення на Середа, 17 квітня 2019, 09:46
 
Вітаємо переможця міського конкурсу фахової майстерності професії "Кухар" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 16 квітня 2019, 08:39

 

9 квітня 2019 року  відбувся II етап міського конкурсу  фахової майстерності  серед учнів закладів професійної (професійно-технічної освіти) м. Києва з професії «Кухар».

Конкурс сприяв розвитку творчих здібностей, проявленні високопродуктивних методів праці, використанні  інновацій, зрозуміти учасникам рівень своєї майстерності.

Впевнену працю, дотримання технологічної послідовності, та відмінне відпрацювання професійних умінь і навичок високо оцінило високоповажне журі конкурсу  Дударка Дмитра, учня нашого училища присудивши йому перше місце.


Дмитре, ми пишаємося твоєю перемогою, твоєю цілеспрямованістю, працелюбністю, умінням досягати мети, відповідальністю та наполегливістю!

Окрема подяка педагогам та батькам, які є надійною опорою для молодих талантів – майбутнього країни.


Попереду Всеукраїнський конкурс! Творчості, наполегливості,  досягнень…!

 


Останнє оновлення на Вівторок, 16 квітня 2019, 09:13
 
Карпатська Україна PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 29 березня 2019, 11:02

 

28 березня 2019 року відбулася інформаційно–просвітницька зустріч  для учнів навчального закладу «гортаємо сторінки українського державотворення».

В ході якої учні переглянули фільм, прослухали інформацію викладача історії Лисенко Т.М, яка змістовно розкрила  роль одного з осередків в боротьбі за незалежність – Карпатської України, її значення, шляхи. Учні усвідомили, що  попри усі складності українського державотворення потрібно захищати свою батьківщину, проявляти громадянську позицію і почуття патріотизму.


Останнє оновлення на Понеділок, 01 квітня 2019, 09:14
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 111

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.