Швидка навігація

Новини
Міська методична секція методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва PDF Друк e-mail

Відповідно до плану роботи Київського навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти відбулося онлайн засідання міської методичної секції методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва.

В рамках засідання методисти та викладачі розглядали тему: «Роль методиста закладу освіти в організації ефективного розвитку пізнавальної активності учасників освітнього процесу».

Власним досвідом щодо реалізації організаційно-методичних заходів з упровадженням компетентнісно-орієнтованого підходу під час організації освітнього процесу ділилися досвідчені викладачі та методисти Вищого професійного училища №33 м.Києва


 

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 січня 2021, 21:56
 
Порядок роботи закладу на період карантину PDF Друк e-mail
Четвер, 31 грудня 2020, 19:07

До уваги учнів та батьків!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 з 08 до 25 січня 2021 року на території України вводиться період карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Як Вище професійне училище №33 м.Києва працюватиме у цей період:

Зимові канікули – з 25 грудня 2020 року до 10 січня 2021 року.

Початок ІІ семестру – з 11 січня 2021 року, в дистанційному форматі.

üУсі матеріали, завдання до уроків, посилання на онлайн уроки будуть розміщені викладачами на платформі G Suite (в Class Room) відповідної групи та згідно з розкладом уроків.

üОнлайн уроки будуть проводитись викладачами в Google Meet (на платформі G Suite), Zoom.

üДля самостійної та додаткової роботи з загальноосвітніх дисциплін можна скористатися платформою «Всеукраїнська школа онлайн» (відеоуроки, тести, опорні конспекти та інші матеріали)

https://lms.e-school.net.ua

üРозклад уроків на ІІ семестр із зазначенням онлайн уроків буде надано керівникам навчальних груп до 11 січня 2021 року.

üРозклад дзвінків на період з 11 січня – 23 січня 2021 року залишається без змін (https://drive.google.com/file/d/1HdduOc4BdVoLT8XaJzMRDE5FzFqiA4Xg/view)

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Онлайн-урок не може тривати більше 30 хвилин!

Педагогічний колектив Вищого професійного училища №33 м.Києва бажає всім святкового настрою, здійснення мрій у Новому році та міцного здоров’я!

 

 

 
Міський огляд-конкурс на кращу організацію методичної роботи PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 25 грудня 2020, 00:00

 

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві на 2020 рік, у грудні відбувся міський огляд-конкурс на кращу організацію методичної роботи в закладах професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва.

У Конкурсі взяли участь 22 заклади професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва.

Конкурс проходив у ІІІ етапи:

І етап – підготовка конкурсних матеріалів закладами професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва та надсилання їх до НМК ПТО у м. Києві;

ІІ етап – ознайомлення журі конкурсу з конкурсними матеріалами;

ІІІ етап – відео-презентація в режимі онлайн для журі Конкурсу на платформі «ZOOM».

Наполеглива, системна праця колективу була високо оцінена журі конкурсу!

За підсумками трьох етапів Вище професійне училище №33 м.Києва посіло ІІІ призове місце!

Вітаємо весь творчий колектив ВПУ#33!


 

Останнє оновлення на Субота, 26 грудня 2020, 20:56
 
Державна кваліфікаційна атестація групи 214 PDF Друк e-mail
Четвер, 24 грудня 2020, 20:02

 

24 грудня 2020 року у лабораторії кухарів відбулася Державна кваліфікаційна атестація групи 214 з професії " Кухар; офіціант" під керівництвом майстра виробничого навчання групи - Бояр Валентини Миколаївни.

Здобувачі освіти другого курсу продемонстрували чудові практичні навички та знання, які отримали під час навчання.

Результатом ДКА стало присвоєння ІІІ кваліфікаційного розряду з професії «Кухар».


Вітаємо наших учнів та бажаємо трудових звершень!

 


 

Останнє оновлення на Субота, 26 грудня 2020, 19:46
 
"Здобувач освіти року 2020" PDF Друк e-mail
Четвер, 24 грудня 2020, 14:10

 

Створення власних традицій - це чудова нагода об'єднати здобувачів освіти в навчальному закладі.

Такою традицією вже став щорічний конкурс "Здобувач освіти року", започаткований з ініціативи Ради Учнівського самоврядування. В цьому році подяки та пам'ятні значки переможців були вручені в номінаціях "Професіонал", "Розумник", "Менеджер", "Добродій" та "Творча особистість".

Навчаючись професії, здобувачі освіти розвиваються і як майбутні менеджери та майстри своєї справи, які дарують радість.

Вітаємо переможців!


 

Останнє оновлення на Субота, 26 грудня 2020, 20:05
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 144

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.