Новини
День Захисника України PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 11 жовтня 2019, 23:00

 

11 жовтня 2019 року вранішнє сонце  в актовій залі радо вітало учнівсько-педагогічний колектив ВПУ № 33 в переддень  свят — Дня Захисника України, та Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки українського козацтва.


Щирі слова здобувачів освіти навчально-виробничої групи №110 по вшануванню Захисників України не залишили байдужими присутніх, які уважно вислухали давніх друзів училища — ветерана АТО Аванесяна Олексія та предстоятеля  церкви Михайла Архистратига в с.Пирогово Отця Андрія.

Святий обов'язок кожного — неухильно дотримуватися заповідей предків, берегти здобуте у важкій боротьбі і стати справжніми патріотами незалежної держави України.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 15 жовтня 2019, 07:56
 
Відвідування воїнів Збройних сил України PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 10 жовтня 2019, 12:10

 

8 та 9 жовтня 2019 року, напередодні дня Захисника Вітчизни, учні І-ІІІ курсів  Вищого професійного училища №33 відвідали воїнів Збройних сил України, що перебувають на реабілітації у шпиталях м.Ірпінь та м.Київ. Передали  їм щирі вітання та подарунки, побажали  швидкого одужання, здійснення мрій, щастя у родинах.Останнє оновлення на Четвер, 10 жовтня 2019, 12:40
 
Зустріч з письменником Андрієм Руденко PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 09 жовтня 2019, 09:20

 

Неможливого нічого не буває!

8 жовтня здобувачі освіти мали нагоду зустрітись з письменником, мотиваційним спікером, громадським діячем Андрієм Руденко.

В ході короткої інтерактивної зустрічі слухачі акцентували свою увагу на підвищенні своєї самооцінки, мотивації до реалізації та досягнення своїх цілей, стимулу до навчання та роботи, йти вперед, вірити в свої можливості в досягненні мети на користь собі та суспільству. 

Останнє оновлення на Середа, 09 жовтня 2019, 09:42
 
Творчі літературні тренінги PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 07 жовтня 2019, 08:00

 

4 жовтня 2019 року на території архівно-музейного комплексу «Літературно-мистецькі Плюти» за сприянні Київської міської спілки письменників України, відбулися творчі літературні тренінги.

Юні здобувачі освіти ВПУ №33, що закохані в історію, українську мову, долучилися до літературного майстер-класу,  тренінгів від прозаїка, засновника  премії в жанрі новелістики, педагога та кінодраматурга Василя Трубая, котрий поділився секретами написання короткого, змістовного оповідання.

Далі учасники зібрання  долучилися до вивчення традицій козацького побуту, козацького звичаєвого права за дилогією про Івана Сірка на майстер-класі Голови київського об’єднання НСПУ письменниці Марії Морозенко. 


Останнє оновлення на Середа, 09 жовтня 2019, 09:12
 
Святковий захід до дня вчителя PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 04 жовтня 2019, 09:16

 

Суворим і лагідним, мудрим і чуйним -

Тим, у кого на скронях зима,

Тим, хто недавно зі стін інститутських,

Тим, хто відкриває світ майбуття

Сьогодні адресували  свої творчі  вітання  учні Вищого професійного училища № 33 м.Києва своїм наставникам.


Вони дякували  своїх педагогів за знання та терпіння, мудрість та благородність,  віру в успіх на професійній ниві.


Останнє оновлення на Понеділок, 07 жовтня 2019, 08:01
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 117

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.