Олімпійський тиждень PDF Друк e-mail
Написав Olga   
Вівторок, 17 вересня 2013, 05:59

 

9-13 вересня 2013 року на базі ВПУ-33 пройшов Олімпійський тиждень з метою залучення учнів до активних занять фізичною культурою і спортом, формування культури здорового способу життя.

Програмою олімпійського тижня було передбачено:

1. Фотовікторина

2. Конкурс Олімпійських стінгазет

3. Брифінг за участю Олімпійських призерів 2004 року з гандболу

4. Вікторина «Історія Олімпійських ігор»

5. Олімпійський урок «Швидше! Вище! Сильніше!»

Сподіваємось, що протягом тижня учні отримали нові знання, дізнались про те, скільки необхідно докласти сил, здійснити важкої щоденної роботи для того, щоб завоювати медаль, особливо - олімпійську.

Пам'ятайте, у кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії.

Бажаємо кожному обов'язково її досягти!

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 17 вересня 2013, 06:17
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.