Загальна інформація

Відповідно наказів Міністерства соціальної політики «Про затвердження Переліку суб’єктів підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями» від 16.03.2016 р. №256 та наказу «Про внесення змін до Переліку суб’єктів підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями» від 03.04.2018 р. № 466 на базі Вищого професійного училища №33 м. Києва розпочата процедура оцінювання та підтвердження кваліфікації за результатами неформального навчання за професією «Кухар».

Прийом заяв від осіб-кандидатів приймається з 10 по 14 число кожного місяця.

Проведення процедури оцінювання відбувається за графіком.

Процедура оцінювання:

 1. Співбесіда особи з членом (членами) комісіїЗа результатами співбесіди та аналізу наданих доказів професійної компетентності складається графік для проведення кваліфікаційної атестації
 2. Проведення кваліфікаційного іспитуУсний іспит (на основі екзаменаційних білетів, термін проведення не більше 2 годин на особу)
  Письмовий (іспит на основі комплексних письмових завдань, тестів), (прохідний бал для прийняття рішення здатен 80% правильних відповідей).
 3. Проведення кваліфікаційної пробної роботи(суб’єкт підтвердження забезпечує особу-кандидата необхідним обладнанням, інструментом, витратними матеріалами, довідковими матеріалами на час виконання завдання, продуктовий кошик для виконання практичної частини (основна страва, закуска, десерт) претендент закупає на оцінювання самостійно.)
  +

   

 4. Видача документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання.

   

Графік роботи комісії з підтвердження результатів неформального навчання на 2023 рік

Відповідальний:

Заступник директора з НВР – Павловська Ольга Василівна

тел. (095) 198-55-01

Секретар комісії

Юракова Юлія Володимиівна

тел. (093) 376-27-33

Секретар директора – Юлія Сергіївна

тел. (095) 198-55-30