Вшанування пам’яті історії нашого народу PDF Друк e-mail
Написав Olga   
Вівторок, 17 вересня 2013, 13:10

 

13 вересня 2013 року в Національному музеї літератури України була проведена зустріч, присвячена трагічній сторінці української історії – україно-чеській трагедії, що відбулася у с.Малин Млинівського р-ну Рівненської обл., де 13 липня 1943 року було заживо спалено 650 чехів та 200 українців.

Учні нашого училища також були запрошені та взяли активну участь у вшануванні пам’яті історії нашого народу. Акапельне виконання «Пісні про рушник» учнем 316 групи Джулаєм Євгенієм зворушило усіх присутніх, а Стеценко Анна із 211 групи прочитала власну поезію про сенс життя.

Відома українська письменниця Марія Морозенко та Євгенія Комісарук вручили грамоти та цінні подарунки нашим студентам, а після усі гості були запрошені на фуршет.

Сподіваємось на подальші цікаві зустрічі!

Заступник директора з навчальної роботи Рубель Н.Г.

Викладач української мови та літератури Болюх О.О.

 

Останнє оновлення на Середа, 18 вересня 2013, 12:28
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.