Державна підсумкова атестація груп 311, 314 PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 27 червня 2017, 08:29

 

Останній тиждень червня підводить підсумки нелегких тижнів навчання, які непомітно перетворилися  в 3 роки здобутків знань, майстерності та досвіду, а саме головне становлення молодої самостійної людини, яка буде жити і творити в європейській державі з демократичними цінностями.

26 червня учні групи №311 з професії «Кухар, кондитер» та групи №314  з професії «Кухар, офіціант» складали іспити перед екзаменаційною комісією, наочно демонструючи отриманні знання з обраних професій.

 

 

На захисті учні проявили свої як практичні так і теоретичні знання, вислухали схвальні відгуки роботодавців.


 

Випускники цього року є вогником надії, що майбутнє України, його народу в надійних кваліфікованих руках сучасної молоді, якій до снаги праця на благо рідної країни.

 


Останнє оновлення на Четвер, 29 червня 2017, 20:06
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.