Державна підсумкова атестація груп 311, 314 PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 27 червня 2017, 08:29

 

Останній тиждень червня підводить підсумки нелегких тижнів навчання, які непомітно перетворилися  в 3 роки здобутків знань, майстерності та досвіду, а саме головне становлення молодої самостійної людини, яка буде жити і творити в європейській державі з демократичними цінностями.

26 червня учні групи №311 з професії «Кухар, кондитер» та групи №314  з професії «Кухар, офіціант» складали іспити перед екзаменаційною комісією, наочно демонструючи отриманні знання з обраних професій.

 

 

На захисті учні проявили свої як практичні так і теоретичні знання, вислухали схвальні відгуки роботодавців.


 

Випускники цього року є вогником надії, що майбутнє України, його народу в надійних кваліфікованих руках сучасної молоді, якій до снаги праця на благо рідної країни.

 


Останнє оновлення на Четвер, 29 червня 2017, 20:06
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.