Робоча зустріч за участю представників Європейського фонду освіти PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 02 березня 2018, 10:32

 

1 березня 2018 року на базі ВПУ №33 м. Києва відбулася робоча зустріч за участю представників Європейського фонду освіти Дідьє Желібера, фахівця з питань залучення приватного сектору до професійної освіти, Інни Дергунової, асистента проекту з розвитку навчання на робочому місці, Коваленко Сергія Петровича, співробітника департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України та представників роботодавців м. Києва ТОВ «Сушия» та ПП «Кафе» Роксолана» Марії Прояв, Людмили Якубенко та Світлани Конончук.


В ході зустрічі обговорювалися питання:

- Навчання на робочому місці, його механізми та моделі в тому числі за дуальною формою;

- Потреби та потенціал навчання на робочому місці в сучасних умовах.

Гості ознайомилися з процесом виробничої практики за професіями – кухар, кондитер, перукар, офіціант безпосередньо в умовах навчального закладу.


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.