Робоча зустріч за участю представників Європейського фонду освіти PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 02 березня 2018, 10:32

 

1 березня 2018 року на базі ВПУ №33 м. Києва відбулася робоча зустріч за участю представників Європейського фонду освіти Дідьє Желібера, фахівця з питань залучення приватного сектору до професійної освіти, Інни Дергунової, асистента проекту з розвитку навчання на робочому місці, Коваленко Сергія Петровича, співробітника департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України та представників роботодавців м. Києва ТОВ «Сушия» та ПП «Кафе» Роксолана» Марії Прояв, Людмили Якубенко та Світлани Конончук.


В ході зустрічі обговорювалися питання:

- Навчання на робочому місці, його механізми та моделі в тому числі за дуальною формою;

- Потреби та потенціал навчання на робочому місці в сучасних умовах.

Гості ознайомилися з процесом виробничої практики за професіями – кухар, кондитер, перукар, офіціант безпосередньо в умовах навчального закладу.


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.