Творчі літературні тренінги PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 07 жовтня 2019, 08:00

 

4 жовтня 2019 року на території архівно-музейного комплексу «Літературно-мистецькі Плюти» за сприянні Київської міської спілки письменників України, відбулися творчі літературні тренінги.

Юні здобувачі освіти ВПУ №33, що закохані в історію, українську мову, долучилися до літературного майстер-класу,  тренінгів від прозаїка, засновника  премії в жанрі новелістики, педагога та кінодраматурга Василя Трубая, котрий поділився секретами написання короткого, змістовного оповідання.

Далі учасники зібрання  долучилися до вивчення традицій козацького побуту, козацького звичаєвого права за дилогією про Івана Сірка на майстер-класі Голови київського об’єднання НСПУ письменниці Марії Морозенко. 


Останнє оновлення на Середа, 09 жовтня 2019, 09:12
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.