Швидка навігація

Літературно-мистецька світлиця ВПУ #33 PDF Друк e-mail

 

З правіку джерелом духовного багатства була книга.

16 березня 2021 року відбулась приємна подія – день народження першої книги літературно-мистецької світлиці ВПУ #33 «Струни серця».

Ця подія водночас дуже трепетна і хвилююча, адже кожен, хто представив свої творіння у цій збірочці, виставив напоказ, для широкого загалу те, про що говорить його душа… І не має значення у чому це виражається ­– будь то вірш чи малюнок, вишиванка чи майстерно виготовлена іграшка… Адже філософія творчості іде із глибини людської душі.

Цей захід об’єднав викладачів, майстрів виробничого навчання, учнів та випускників нашого навчального закладу.

Учасники ділилися секретами народження творів, давали поради молодим учасникам творчої світлиці.

Сподіваємось, що ця подія залишить приємні спогади у наших серцях та надихне колектив до нових яскравих звершень!

Щиро дякуємо Надії Теодорівні Сидій та Федан Валентині Миколаївні за чудовий задум та втілення в життя мрію нашого творчого колективу.
 

 

Останнє оновлення на Середа, 17 березня 2021, 22:30
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Контакти

03680, м. Київ,
вул. Дорога Кільцева, 4-а
тел. (044) 274-12-48;

тел. (044) 406-43-49.

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.