День захисників та захисниць України

06.10.2023

 

На відзначення Дня захисників та захисниць України до здобувачів освіти КПКСП завітав боєць полку особливого призначення «Азов» Андрій з позивним «Троль».

Здобувачі освіти Київського професійного коледжу сфери послуг до Дня захисників та захисниць України підготували творчі виступи.

В ході зустрічі Андрій розповів присутнім про участь бійців батальйону «Азов» в бойових діях, особливості служби в умовах бойових дій, про своє поранення, реабілітацію та подальшу службу в лавах ЗСУ.

Здобувачі освіти розпитували про побут на фронті, відчуття, страхи, стимули жаги до життя, повернення додому, мрії та плани і коли закінчиться війна.

Найбільше вразив оптимізм Андрія, оскільки він реально переживав стресові ситуації, ризикував своїм життям і зараз усміхається, згадуює це все з посмішкою. Це надзвичайно надихає і дає стимул жити.

Такі зустрічі є важливими для країни, адже діти нашої країни – це її майбутнє. Ще важливішим буде те, коли діти розумітимуть, що сьогодні військові – це опора країни, її захист.