Сьогодні, 30 червня, у Вищому професійному училищі №33 м. Києва відбулося свято Останнього дзвоника.   

30.06.2022

Завершується 2021-2022 навчальний рік, який для всіх учасників освітнього процесу був непростим.

Багато випробувань випало на долю наших учнів, і хоча воєнний стан у нашій країні ще триває, проте ми віримо у мирне та світле майбутнє України та наших юних, і водночас уже таких дорослих випускників.

178здобувачів освіти отримали дипломи кваліфікованого робітника й свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, серед яких 3 дипломи з відзнакою та 1 золота медаль “За високі досягнення у навчанні”.

В результаті продуктивної спільної роботи в нашій країні стане значно більше професійних кухарів, кондитерів, офіціантів та перукарів, які допоможуть відбудовувати економіку і працюватимуть на благо та розвиток рідної Батьківщини.

Шановні випускники! Нехай відлуння цього останнього дзвоника для вас залишиться спогадом про безтурботне, щасливе дитинство. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя.

Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте  успішну долю, будете гідними творцями свого життя.

Адже ви – надія нашої країни, люди, від яких залежить, якою в майбутньому стане Україна.

Висловлюємо безмежну подяку викладачам та майстрам за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви віддавали своїм вихованцям

А всім батькам зичимо, щоб діти обов’язково виправдали ваші батьківські надії та стали гідним продовженням свого роду.