Тиждень безпеки дорожнього руху

18.11.2023

Кожна людина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи здобувачів освіти правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З 13 по 17 листопада в Київському професійному коледжі сфери послуг пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, який включав у себе заходи щодо формування основ безпечного поводження дітей на дорогах та вулицях міста. Різноманітною за змістом і формою була проведена профілактична робота з питань попередження дорожньо-транспортного травматизму.

Класні керівники провели хвилинки безпеки, використовували різноманітні форми та методи роботи зі здобувачами освіти, такі як: перегляд відеосюжетів, формулювання проблемних питань, складання пам’яток, виконання практичних завдань, різноманітні ігри, вікторини, тренінгові вправи.

Усі проведені заходи були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я, популяризації правил дорожнього руху серед молоді. Заходи пройшли на належному рівні. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним.